تعاملی نوین با وسایل هوشمند

آموزش / سواد رسانه‌ای / تکنولوژی

امروزه، استفاده از وسایل هوشمند اجتناب ناپذیر بوده و جوامع با موج جدیدی از فناوری که نقشی در ایجاد آن ندارند، روبرو شده‌اند.

ادامه

کار Lab Camera چیه؟

آموزش / سواد رسانه‌ای / تکنولوژی

Lab camera یک برنامه جذاب برای کشف مباحث علوم است که برای آشنایی با پدیده‌های طبیعی و محیطی بیشتر آشنا شوند و از نگاهی دیگر به محیط اطرافشان بنگرند.

LAB CAMERA چیه ادامه

مدیریت فضای مجازی یک الزام است

آموزش / خانواده خوب دیجیتالی / تکنولوژی

کودکان و نوجوانان ادراک کامل و درستی در زمینه تشخیص باید و نبایدهای مجازی ندارند. بنابراین نیازمند کمک والدین در خصوص مدیریت فضای مجازی هستند.

ادامه

امکانات نارتب از نگاهی نزدیک

آموزش / خانواده دیجیتال / تکنولوژی

امکانات نارتب به والدین قابلیت کنترل غیر مستقیم داده و بر اساس نیاز فرزندشان نعیین می‌کنند که کدام امکانات مناسب فرزندشان بوده و کدام را نباید استفاده کنند.

کدام نارتب را بخریم ادامه

آموزش به دانش آموزان عقب مانده ذهنی

آموزش / فرزندپروری / تکنولوژی

دانش آموزان عقب مانده ذهنی دچار مشکلات یادگیری و عدم سازگاری با موقعیت‌های زندگی روزمره هستند. توانمندسازی آنان در آموزش و پرورش اهمیت بسیار دارد.

ادامه

حقیقت فضای سایبری چیست؟

آموزش / تکنولوژی / اینترنت دوستدار کودک و نوجوان

فضای سایبری به عنوان مجموعه تعامل‌های انسان‌ها از طریق رایانه و فناوری‌های نوین ارتباطات بدون در نظر گرفتن زمان و مکان تعریف شده است. فضای سایبری را نمی‌توان تنها یک شاهراه بزرگ اطلاعاتی ساده دانست، بلکه پدیده‌ای است که جزیی

ادامه

رشد معنویت کودکان با رسانه های دیجیتال

آموزش / فرزندپروری / تکنولوژی

رشد معنویت در کودک بسیار پیچیده است و تحت تاثیر عوامل متفاوتی نظیر خانواده، مدرسه، گروه همسالان و رسانه های دیجیتال و غیره... است. رشد معنویت در هر انسانی دارای یک روند پویا است که در سالهای زندگی رخ می‌دهد

ادامه

چگونگی استفاده کودکان از انواع فضاهای مجازی

آموزش / فرزندپروری / تکنولوژی

هر یک از انواع فضاهای مجازی طراحی شده، دارای یک اجتماع است که از طریق آن افراد با یکدیگر در ارتباطند. شبکه های اجتماعی نمونه‌ بارز انواع فضاهای مجازی هستند.

ادامه

شناخت کودک و دنیای پیرامون

آموزش / فرزندپروری / تکنولوژی

پایگاه‌های اطلاعاتی در رسانه‌های دیجیتالی و شبکه‌های اجتماعی و اطلاعات شبکه‌ای گسترده‌ که به کودک عرضه می‌شود، بر شناخت کودک از دنیای اطرافش اثرگذار باشند.

ادامه

افزایش علاقه اجتماعی در کودکان و نوجوانان

آموزش / فرزندپروری / تکنولوژی

علاقه اجتماعی بیشتر از اینکه ایجاد رابطه اجتماعی باشد، تعمیق و حفظ یک ارتباط است که با استفاده از شبکه های اجتماعی کودک و نوجوان را درگیر و پرانگیزه می‌کند.

ادامه