امکانات نارتب از نگاهی نزدیک

آموزش / خانواده دیجیتال / تکنولوژی

امکانات نارتب به والدین قابلیت کنترل غیر مستقیم داده و بر اساس نیاز فرزندشان نعیین می‌کنند که کدام امکانات مناسب فرزندشان بوده و کدام را نباید استفاده کنند.

کدام نارتب را بخریم ادامه

بازی های رایانه ای و نگرش مردم ایران

آموزش / خانواده دیجیتال / بازی

بازی های رایانه ای به علت تعاملی بودن، شیوه‌های موفق و پنهان الگودهی، جامعه‌پذیر کردن کودکان از طریق انتقال هنجارها و آموزهای مستقیم و غیرمستقیم، از ظرفیت‌های فراوانی برای تاثیرگذاری‌های عمیق و دراز مدت بر کودکان و نوجوانان برخوردارند.

ادامه

با کودکی که ترس از تاریکی دارد چه کنیم؟!

آموزش / فرزندپروری / خانواده دیجیتال

به‌طور کلی، بچه‌ها وقتی شروع به راه رفتن می‌کنند و از مادر مستقل می‌شوند، ترسیدن‌هایشان بیشتر می‌شود، که ترس از تاریکی یکی از آنها است.

ادامه

بهترین تبلت و تاثیرات مثبت آن بر روی زندگی کودکان

آموزش / فرزندپروری / خانواده دیجیتال

خریدن بهترین تبلت برای فرزند دلبندتان به تنهایی کافی نیست! اینکه سن فرزند شما چقدر است و چه توانایی‌هایی دارد، فاکتورهای مهمی به شمار می‌روند.

ادامه

چگونه یادگیری دیجیتال به آموزشی عمیق تر کمک می کند؟

آموزش / سواد رسانه‌ای / خانواده دیجیتال

امروزه، دانش آموزان در جهانی زندگی می‌کنند که اطلاعات از طریق ابزارهای دیجیتالی نظیر تبلت و کامپیوتر قابل دسترس بوده و یادگیری دیجیتال در حال رخ دادن است.

ادامه

هوش دیجیتالی و مهارت‌های زندگی دیجیتال برای کودکان و نوجوانان

آموزش / سواد رسانه‌ای / خانواده دیجیتال

هوش دیجیتالی شامل مهارت‌های 8 گانه‌ای است که با پرورش یافتن آن در کودکان و نوجوانان، می‌توان آن‌ها را با اطمینان بیشتری در فضای رسانه‌ها مسلح و ایمن کرد.

ادامه

عناصر یک کلاس درس دیجیتالی

آموزش / سواد رسانه‌ای / خانواده دیجیتال

ابزارهای کلاس درس دیجیتالی در پیش بردن فرآیند آموزش بسیار موفق هستند، زیرا روش‌های بصری جذابی دارند که دانش‌آموز را در فرآیند یادگیری فعال می‌کنند.

کلاس درس دیجیتالی ادامه

چرا آموزش دیجیتالی برای معلمان و دانش‌آموزان اهمیت ویژه‌ای دارد؟

آموزش / خانواده دیجیتال / تکنولوژی

شاید پاسخ یک خطی به پرسش بالا این باشد که آموزش دیجیتالی با زندگی الکترونیکی حاکم بر دوره‌ ما که به سرعت نور در حال پیشرفت است، هماهنگ‌تر است.

یادگیری و آموزش دیجیتالی ادامه

یک تبلت اندرویدی چه مزیت‌هایی دارد؟

آموزش / سواد رسانه‌ای / خانواده دیجیتال

از تبلت اندرویدی با امکانات بی‌نظیرش می‌توان در مراحل مختلف آموزشی کودکان و نوجوانان، چه در داخل مدرسه و چه خارج از مدرسه استفاده کرد.

مزایای تبلت اندرویدی ادامه