تعاملی نوین با وسایل هوشمند

آموزش / سواد رسانه‌ای / تکنولوژی

امروزه، استفاده از وسایل هوشمند اجتناب ناپذیر بوده و جوامع با موج جدیدی از فناوری که نقشی در ایجاد آن ندارند، روبرو شده‌اند.

ادامه

کار Lab Camera چیه؟

آموزش / سواد رسانه‌ای / تکنولوژی

Lab camera یک برنامه جذاب برای کشف مباحث علوم است که برای آشنایی با پدیده‌های طبیعی و محیطی بیشتر آشنا شوند و از نگاهی دیگر به محیط اطرافشان بنگرند.

LAB CAMERA چیه ادامه

وقتی که دنیای مجازی زندگی واقعی را احاطه می‌کند

آموزش / سواد رسانه‌ای / اینترنت دوستدار کودک و نوجوان

بخش‌های عمده‌ای از زندگی انسان‌ها و به ویژه زمان فراغت آن‌ها تحت تاثیر فناوری‌های ارتباطی به ویژه دنیای مجازی قرار گرفته است. فناوری‌های ارتباطی جدید، احساس سهیم شدن و شریک بودن با دیگران را به افراد القا می‌کنند، بدین معنا

ادامه

سواد رسانه ای با بازی های رایانه ای

آموزش / سواد رسانه‌ای / بازی

سواد رسانه به منزله پتانسیل‌های عمومی انسان‌ها در یک دوره تاریخی مشخص، برای برقراری ارتباط با یکدیگر است. که در سه بعد مواد، کیفیت و نهاد‌ها امکان‌پذیر است.

ادامه

نقد و بررسی انواع سبک‌ بازی های رایانه ای

آموزش / سواد رسانه‌ای / بازی

انواع سبک بازی های رایانه ای، فعالیتی داوطلبانه و اختیاری هستند که بازیکن می‌داند با فضای زندگی‌ متفاوت هستند و همین باعث ایجاد حس لذت از برد در او می‌شود.

ادامه

معجزه‌ای به نام فناوری واقعیت مجازی

آموزش / سواد رسانه‌ای / تکنولوژی

واقعیت مجازی فناوری جدیدی است که در یک محیط گرافیکی، کاربر احساس حضور فیزیکی در دنیای مجازی می‌کند و می‌تواند با آن محیط، تعامل سازنده‌ای برقرار سازد.

ادامه

آموزش هوشمند و کودکان نابینا

آموزش / فرزندپروری / سواد رسانه‌ای

آموزش هوشمند چگونه می‌تواند در جهت رشد و پیشرفت افرادی که دچار آسیب بینایی بوده و نیازمند کمک‌های اجتماعی و اقتصادی هستند، استفاده شود؟

ادامه

مزایای تبلت در رشد اجتماعی کودکان با استفاده از شبکه های مجازی

آموزش / فرزندپروری / سواد رسانه‌ای

از مزایای تبلت ها در زمینه‌های مختلف رشد اجتماعی کودکان و نوجوانان می‌توان به افزایش مواردی چون خلاقیت، تفکر انتقادی، فعالیت جمعی، انگیزه و غیره نام برد.

ادامه